Praktyczna łazienka – z jakich rozwiązań warto skorzystać?

Nowoczesne łazienki są nie tylko bardzo eleganckie, ale również funkcjonalne i praktyczne. Przyjazna łazienka wykorzystuje ciekawe rozwiązania, dzięki czemu jest miejscem eleganckim i gustownym, a także łatwym w użytkowaniu. Jakie rozwiązania sprawdza się w nowoczesnej łazience?

Parawan nawannowy


Jest to pomysł dla rodzin, w których są zwolennicy długich kąpieli i szybkich natrysków. Parawan nawannowy ogranicza rozchlapywanie wody, dzięki czemu utrzymanie czystości w łazience nie jest tak dużym wyzwaniem. Jednocześnie elegancko wpisuje się w nowoczesne trendy.

Transparentny parawan nawannowy to rozwiązanie do małej, jak i dużej łazienki. Dzięki swojej konstrukcji jest praktyczny i elegancki.

Dwie umywalki


Z łazienki korzystamy przede wszystkim rano i wieczorem. Problem pojawia się, gdy wszyscy muszą skorzystać z łazienki w tym samym czasie.

Zamontowanie dwóch umywalek to rozwiązanie, które pozwoli na sprawne uporanie się z porannymi zabiegami pielęgnacyjnymi. Niestety to rozwiązanie wymaga dosyć dużo przestrzeni. Dwie umywalki można zastąpić jedną, większą umywalka, przy której zmieszczą się dwie osoby.

Funkcjonalna zabudowa


W łazience musimy umieścić pralkę, suszarkę oraz wiele szafek, w których można ukryć niezbędne środki chemiczne. Warto zadbać, by sprzęt agd był ukryty, co na pewno pozytywnie wpłynie na estetykę łazienki.

Wybierając fronty szafek w kolorze ścian można optycznie powiększyć łazienkę. W niewielkiej łazience warto zdecydować się na fronty błyszczące, które odbijają światło. Rezygnacja z uchwytów również wpłynie na optyczne powiększenie łazienki.

Parawany nawannowe do nabycia online na

https://prima-lazienki.pl/116-parawany-nawannowe