stolik designerski

Funkcjonalny salon w nowoczesnym stylu

Umeblowanie salonu powinno być eleganckie, ciekawe i przede wszystkim funkcjonalne. Salon jest miejscem, w którym spędzamy najwięcej czasu i musi on być wygodny. Musi być umeblowany tak, by każdy członek rodziny czuł się w nim dobrze. Jak zaaranżować funkcjonalny salon?

Prostota i klasa


Nowoczesne i modne meble do salonu, które będą ponadczasowe, są proste, klasyczne i ergonomiczne. Ich największą zaletą jest wygoda w użytkowaniu. Meble, które wybierzemy do salonu, powinny być w kolorach, do których można dobrać różne dodatki i dzięki temu tworzyć nowe aranżacje. Neutralne kolory, w których są podstawowe meble to dobra baza do tworzenia nowych aranżacji przy wykorzystaniu sezonowych dodatków.

Nowoczesne wnętrze w skandynawskim stylu


Od kilku już sezonów bardzo popularny jest styl skandynawski w wykańczaniu wnętrz. Dlaczego? Jest to styl, który kocha biel, prostotę oraz światło. Meble nowoczesne do skandynawskich wnętrz będą białe, wykonane z naturalnych materiałów i proste w formie. Styl skandynawski bardzo kocha naturalne materiały. Komody będą z drewna w naturalnym odcieniu bądź bielone. Dzięki jasnej kolorystyce styl skandynawski kojarzy się z czystością oraz wesołymi, jasnymi wnętrzami, które są pełne światła i radości. Skandynawowie nie mogą długo cieszyć się słońcem. Dlatego stworzyli styl wnętrzarski, które ceni sobie przestrzeń, światło i jasne kolory. Polacy bardzo chętnie podchwycili ten styl i rozkochali się w skandynawskiej bieli.